Об’єднання організацій работодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі ООРММП України) висловлює Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

23 січня Міністерство охорони здоров’я України наказом № 53 затвердило Реєстр граничних оптово-відпускних цін на 21 міжнародну непатентовану назву лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 р. № 863. Фахівцями вітчизняних фармацевтичних підприємств – членів ООРММП України було розглянуто вищезазначений Реєстр та надано зауваження до нього.

У відповідь на звернення підприємств – членів нашої організації (Корпорації “Артеріум” і ТОВ “Кусум Фарм”) та на виконання протокольного рішення розширеного засідання правління Об’єднання організацій работодавців медичної та мікробіологічної промисловості України від 01.02.2017 року, ООРММП України направило лист на адресу В.о Міністра охорони здоров’я п. У. Супрун (копія листа додається) з проханням надати доручення ДП “Державний експертний центр МОЗ України” щодо перевірки правильності визначення референтних цін на препарати, включені до Реєстру граничних оптово-відпускних цін, затвердженого наказом МОЗ України   № 53, та термінового внесення до нього необхідних змін.

У разі прийняття подальших рішень по даному питанню, інформація буде надана Вам додатково.

Додаток на 2 арк. в  1 прим. 2

З повагою, Президент, Член колегії МОЗ України                                          В.К.Печаєв

Залишити відповідь