1 грудня 2017 року о 09:00 в Києві (вул. Лаврська, 23, Меморіал «Червона стрічка») відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, буде оголошено про старт національної медійної кампанії “ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього”.

У цей день у Києві презентують спеціальний мобільний додаток – онлайн-тест на ВІЛ, який допоможе кожному українцю визначити ризик бути інфікованим на ВІЛ. Додаток сам підкаже вірогідність і направить у найближчий пункт тестування в реальному житті. Тест є повністю конфіденційним.

Для представників медіа відбудеться прес-брифінг, в якому візьмуть участь:

Роман Ілик, заступник Міністра охорони здоров’я України,

Марі Йованович, посол США в Україні,

Джованна Барберіс, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні,

Віталій Кличко, мер міста Києва,

Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук,

Дмитро Шерембей, голова БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Під час акції активісти разом з представниками влади та міжнародної спільноти зберуться, аби донести актуальний для України меседж – «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього». Лише кожен другий ВІЛ-позитивний українець знає про свій статус. Ми закликаємо кожного дізнаватись про свій статус, адже це наше право на здоров’я. Лише так епідемію ВІЛ в країні буде зупинено.

Час та дата: 1 грудня 2017, 09:00, м. Київ, вул. Лаврська, 23, Меморіал «Червона стрічка»

З питань акредитації та за більш детальною інформацією звертайтесь до Анастасії Бондарчук 097 394 49 56, a.bondarchuk@prhouse.com.ua

Джерело інформації: www.moz.gov.ua

Залишити відповідь