Київ, 13 листопада 2017 – В.о. міністра охорони здоров’я України доктор Уляна Супрун разом із Президентом Групи Світового банку Джим Йонг Кімом відвідали медичні заклади Києва.

У рамках дводенного візиту Президента Групи Світового банку Джим Йонг Кіма в.о. міністра охорони здоров’я України доктор Уляна Супрун відвідали клінічну лікарню № 15 та Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Подільського району Києва, щоб ознайомитися із просуванням змін у медичній сфері.

Мета візиту Президента Групи Світового банку – обговорення порядку денного реформ в Україні та підтвердження підтримки Світового банку для прискорення економічного зростання та поліпшення якості життя людей.

“Світовий банк неодноразово підтримував Україну на шляху до прийняття медичної реформи й готовий надалі допомагати поліпшувати систему охорони здоров’я,” – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я України доктор Уляна Супрун.

Джим Йонг Кім зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, іншими членами уряду України, представниками громадянського суспільства, лідерами приватного сектору, а також із депутатами Парламенту. Вони обговорять шляхи прискорення реформ у сфері сільського господарства, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектору та боротьби з корупцією в Україні задля поліпшення життя людей, підвищення конкурентоспроможності країни та створення нових робочих місць.

Разом із Прем’єр-міністром паном Гройсманом доктор Кім візьме участь у спеціальному заході «Україна: інновації та можливості». Під час цього заходу, що об’єднає молодь, підприємців і лідерів громадської думки, обговорюватимуться інновації та перспективи, які може запропонувати сучасна Україна, а також те, як найкраще підготувати людей до професій майбутнього.

Світовий банк нещодавно схвалив Концепцію партнерства з Україною на 2017–2021 роки, яка забезпечить підтримку зусиль країни щодо досягнення сталого економічного відновлення на благо всього населення України.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України у співпраці з Світовим Банком втілює проект «Поліпшення здоров’я на службі у людей», який спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я. Проект працює у 8 областях України та виконує такі завдання як боротьба з неінфекційними захворюваннями з приділенням особливої уваги профілактиці, поліпшення якості та ефективності медичної допомоги, оптимізація та реструктуризація лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Джерело інформації: www.moz.gov.ua

Залишити відповідь