У 2016 році відпоповідно до рішення Уряду України всі 100% закупівель ліків та медичних виробів за центральними програмами МОЗ України проводяться через спеціалізовані міжнародні організації. Враховуючи позитивний досвід співпраці у забезпеченні пацієнтів України життєвонеобхідними якісними ліками, МОЗ передав на адміністрування Crown Agents у 2016 році 12 нових програм. Основна угода укладена сторонами 27 жовтня 2016 року.

Crown Agents вже розпочали процедури закупівель за частиною нових програм. На даному етапі Crown Agents збирає попередні заявки від зацікавлених виробників, постачальників і дистриб’юторів за кожною програмою окремо. Далі компанія проведе тендери по кожній окремій програмі. Запрошення до участі в тендерах будуть публікуватися одразу по їх готовності. Очікується, що запуск всіх тендерів буде завершений до кінця 2016 року.

Наразі тендер за програмою XXI вже відкрито. Дата завершення подання заявок – 16 січня 2017 року.

Детальна інформація щодо перебігу процесу закупівель доступна на веб-сайті Crown Agents і буде регулярно оновлюватися відповідно до розвитку проекту. Усі зацікавлені сторони можуть отримати цю інформацію за посиланням: http://www.crownagents.com/uk/оголошенняпрозакупівлі/Other/Оголошення-про-закупівлі

У випадку конкретних запитів, будь ласка, зв’яжіться з aysel.abasova@crownagents.co.uk.

Читайте також:

Міжнародні закупівлі 2015-2016: досягнення та уроки

В Україну прибули перші поставки ліків, закуплені за кошти бюджету 2016 року

Залишити відповідь