Об’єднання організацій работодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі ООРММП України) висловлює Вам свою щиру повагу та направляє до відома наступну інформацію.

Як ми уже повідомляли, з метою покращення інвестиційної привабливості та забезпечення реального притоку інвестицій у галузь було розроблено та зареєстровано у Верховній Раді України два законопроекти від 22.04.2016р. №4508 “Про внесення змін до податкового кодексу України (щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів)”.

ООРММП України підготувало пропозиції до даних проектів та звернулось до народних депутатів України з проханням підтримати наші пропозиції та ініціювати внесення відповідних змін до вищезазначених законопроектів.

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на своєму засіданні 15.03.2017р. ухвалив рішення рекомендувати, за результатами розгляду законопроектів у першому читанні, прийняти їх за основу та надіслав наше звернення на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, який визначений головним з опрацювання цих законопроектів, з проханням врахувати пропозиції, викладені у ньому (копія додається).

У разі прийняття подальших рішень по даному питанню, інформацію буде надано Вам додатково.

Додаток на 1 арк. в 1 прим.1

З повагою, Президент, Член колегії МОЗ України                                          В.К.Печаєв

Залишити відповідь