Об’єднання організацій работодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі ООРММП України) висловлює Вам свою щиру повагу та інформує про те, що Мінекономрозвитку готує створення Загальнонаціонального реєстру імпортозаміщення та кооперації.

В реєстрі буде зібрана вся імпортована продукція, яку підприємства прагнуть замінити українською. Підприємства ОПК за допомогою Міністерства зможуть дізнатися про потреби один одного і легше знаходити нових партнерів. Це розширить коопераційні зв’язки та допоможе завантажити власні потужності.

У разі зацікавленості щодо заміщення імпортованої продукції вітчизняною, або ж шукає потенційних вітчизняних партнерів, готових задовольнити ваші потреби у продукції оборонного призначення, запрошуємо долучитися до створення реєстру та надати свої пропозиції у найкоротший термін.

Для цього необхідно:

  1. Заповнити форму (http://bit.ly/2mRPwWC): про потребу підприємства у продукції оборонного призначення; про продукцію, що виробляється підприємством; зазначити контактні дані.

Інструкція про заповнення – http://bit.ly/2n06m5Y.

2. Надіслати заповнену в електронному вигляді форму (Excel файл) на електронну адресу: import@me.gov.ua, вказавши у темі листа назву компанії;

підтвердження за підписом керівника підприємства (роздрукована електронна форма з підписом керівника) – на адресу Мінекономрозвитку (м. Київ, 01008, вул. Михайла Грушевського, 12/2).

Форма подання інформації до Загальнонаціонального реєстру імпортозаміщення та кооперації: http://bit.ly/2mRPwWC.

Детальна інструкція, як заповнювати форми на сайті: http://bit.ly/2n06m5Y.

 

З повагою, Президент, Член колегії МОЗ України                                          В.К.Печаєв

 

 

Залишити відповідь