18 січня 2017 р. на виконання угоди між Міністерством охорони здоров’я України та Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) міжнародна організація оголосила збір заявок на поставку лікарських засобів у рамках 4 національних програм охорони здоров’я в Україні за бюджетні кошти 2016 р.:

II. Напрям «Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації» (9 лотів). Заявки за цим лотом приймаються до 6 лютого 2017 р.
UNDP: http://procurement-notices.undp.org/ view_notice.cfm?notice_id=35194.

VII. Напрям «Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити» (6 лотів). Заявки за цим лотом приймаються до 30 січня 2017 р.

UNDP: http://procurement-notices.undp.org/ view_notice.cfm?notice_id=35212.
XXXVIII. Напрям «Централізована закупівля медикаментів для лікування туберкульозу» (28 лотів). Заявки за цим лотом приймаються до 7 лютого 2017 р.

UNDP: http://procurement-notices.undp.org/ view_notice.cfm?notice_id=35203.
ХХХII. Напрям «Централізована закупівля тестів, витратних матеріалів для діагностики туберкульозу» (Закупівля витратних матеріалів для автоматичного мікробіологічного аналізатора BACTEC MGIT 960). Заявки за цим лотом приймаються до 3 лютого 2017 р.

UNDP: http://procurement-notices.undp.org/ view_notice.cfm?notice_id=35222.
Нагадаємо, що 28 та 29 грудня 2016 р. ПРООН було оголошено збір заявок на поставку лікарських засобів у рамках 10 національних програм, зокрема для лікування пацієнтів з бульозним епідермолізом, легеневою артеріальною гіпертензію, розсіяним склерозом та ін.
Зазначимо, що процес закупівель ліків через міжнародні організації за бюджетні кошти 2016 р. розпочався лише восени 2016 р. і в грудні ПРООН поставлено першу партію ліків для терапії пацієнтів з рідкісним генетичним захворюванням мукополісахаридоз.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Залишити відповідь