ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

 

проєкту професійного стандарту

 

Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі – ООРММП України) повідомляє, що відповідно до п.п. 15, 16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 373 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 № 1063) та «Методики розроблення професійних стандартів», затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 № 74 (зареєстровано Міністерством юстиції України 13.02.2018 за № 165/31617), робочою групою підготовлено проєкт  професійного стандарту: “Експерт з оцінки медичних технологій”, який підлягає публічному громадському обговоренню.

 

І. ПРОЕКТ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ (додається)

“Експерт з оцінки медичних технологій”

 

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Цим повідомленням інформуємо про початок публічного громадського обговорення вищезазначеного професійного стандарту.

Відомості про розробника: Галузева рада з розробки професійних стандартів та розвитку кваліфікацій у галузі фармації  ГО “Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України”, робоча група.

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі,23;
Контактні дані відповідальної особи: Буніна Світлана Сергіївна, oormmp@ukr.net,

тел.(067)5770840

 

ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СТРОК І ФОРМУ ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ І
ЗАУВАЖЕНЬ ТА ПРО СТРОК І СПОСІБ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
ОБГОВОРЕННЯ

Строк публічного громадського обговорення: до 20.11.2022 р.

Форма надання пропозицій: шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу відповідальної за розроблення професійних стандартів особи.

Вимоги до формату файлу для надання пропозицій: файл повинен бути сумісним для редагування у текстовому редакторі Microsoft Word.
Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: шляхом розміщення на вебсайті ГО “Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України” у межах строку розроблення.

 

Залишити відповідь