14 серпня завершився термін подачі заяв на участь у конкурсі з призначення членів Експертного комітету з відбору та використання основних лікарських засобів. Міністерство охорони здоров’я отримало 10 заяв від кандидатів.

25 липня 2017 року МОЗ України оголосило конкурс на добір членів Експертного комітету. Кандидати могли подати свої заяви з 25 липня 2017 по 14 серпня 2017 (включно).

Міністерство охорони здоров’я України отримало заяви від 10 кандидатів:

– Ліштаби Ірини

– Лисенко Олександри

– Мороз Тетяни

– Мігеля Олександра

– Малярчук Катерини

– Вікторії Поліщук

– Подаваленко Алли

– Топачевського Олександра

– Тонковида Олега

– Яременко Мирослави

Згодом відбудеться засідання конкурсної комісії, яка розгляне заяви та проведе співбесіди з потенційними кандидатами. Про рішення комісії повідомимо пізніше.

Нагадаємо, що експертний комітет – постійно діючий дорадчий орган, який створюється Міністерством охорони здоров’я України для здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності), безпеки та економічної доцільності лікарських засобів з метою їх включення до Національного переліку основних лікарських засобів.

Члени Експертного комітету призначаються Міністром охорони здоров’я за результатами конкурсного відбору строком на чотири роки. Конкурсний відбір здійснюється на засадах рівного доступу кандидатів до участі у конкурсі.

Джерело інформації:  www.moz.gov.ua

Залишити відповідь