ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Департамент експертизи матеріалів доклінічних та клінічних випробувань  планує проводити семінари для Заявників на тему: «Актуальні питання проведення клінічних випробувань в Україні»:

08 листопада 2019 р. для заявників  міжнародних клінічних випробувань ЛЗ:  Програма семінару та  Форма заяви  – додаються (див. вложений файл)

15 листопада 2019 р. для заявників вітчизняних клінічних випробувань ЛЗ: Програма семінару  та Форма заявидодаються (див. вложений файл)

      Участь у семінарі можлива тільки після попередньої оплати за рахунком-фактурою. Рахунок для оплати можна отримати в бухгалтерії Державного експертного центру після надання заповненої заяви учасника із зазначенням інформації щодо платника.

      Заяву просимо направляти (електронною поштою): 

  • Юрченко Олена Василівна

    тел..:  +38 (044) 202-17-02, e-mail: yurchenko@dec.gov.ua

http://www.dec.gov.ua/index.php/ua/

Related Post

Перелік підконтрольних речовин: Уряд затвердив зміни

На урядовому порталі оприлюднено постанову КМУ від 10.07.2019 р. № 600, якою вносяться зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі — Перелік), затвердженого постановою КМУ від 06.05.2000 р. № 770.

Асоціація AMOMD™ взяла участь у громадському обговоренні чергових змін до Технічних регламентів щодо медичних виробів

Асоціація AMOMD™ — перше і єдине в Україні професійне та соціально відповідальне об’єднання понад 70 національних виробників, імпортерів, дистриб’юторів та інших учасників ринку медичних виробів продовжує інформувати громадськість стосовно чергової ініціативи

Влада & бізнес: ЄБА обговорила з МОЗ останні події в охороні здоров’я та подальші плани розвитку

23 липня 2019 р. бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) зустрілася з в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун задля обговорення поточної ситуації з трансформацією сфери та наступних запланованих кроків. Так, мова йшла про нещодавню ситуацію щодо органу, який