До уваги власників реєстраційних посвідчень

Публікуємо попередні результати формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації.

Протягом наступних 5 робочих днів можна подати нові заяви для зниження оптово-відпускної ціни для тих лікарських засобів, оптово-відпускна ціна добової дози яких не перевищує 10% від мінімальної оптово-відпускної ціни добової дози, або ж звернутися з виправленням технічних помилок у попередніх результатах.

НСЗУ буде розглядати подані заявниками документи протягом 5 робочих днів після закінчення строку подання заяв.

Після завершення опрацювання документів, пропозиції про включення лікарських засобів до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, буде надіслано до Міністерства охорони здоров’я для затвердження.

Для зручності додаємо перелік лікарських засобів, оптово-відпускну ціну яких можна знизити за результатами розрахунків.

Файли для завантаження:

22012020-promizhniy-reestr_1579698613 reestr-padinnya-10_1579698593

https://nszu.gov.ua/novini/do-uvagi-vlasnikiv-reyestracijnih-posvidchen-164

Related Post

Розроблено зміни до Технічних регламентів щодо медичних виробів

1 липня на сайті МОЗ для громадського обговорення оприлюднено проект постанови КМУ, яким пропонується внести зміни до постанов: від 02.10.2013 р. № 753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів»; від 02.10.2013 р.

Бизнес против введения новых требований маркировки продукции

ЕБА сообщает, что с целью устранения технических барьеров в торговле с ЕС, Украина приняла на себя обязательство наносить латиницей единицы измерения на продукцию, например, вместо сокращений “Кг”, “С”, “В” использовать

Якісні ліки українцям

25 жовтня представники МОЗ України та державних підприємств Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провели зустріч щодо формування  дорожньої карти створення і функціонування єдиної державної системи моніторингу обігу